Help Ukraine. Таргет Next Level. Таргет + боты (без дз)

Текущее состояние
Не записан
Стоимость
Для зарегистрированных

Друзі, раді бачити Вас на курсі ADStart – Next Level.

Цей курс був записаний для того, щоб повністю розібратися в сфері таргету і не тільки.

У нашій країні війна, і зараз важливіше, щоб кожен Українець був максимально незалежний і міг віддалено, перебуваючи навіть в іншій країні, знайти спосіб заробітку для себе та своєї сім’ї.

Bи відкриваємо доступ до курса за будьякий донат на один із перевірених нижче фондів.

Як отримати доступ до курса?

  • Робите донат на суму більше від 100 грн, де обов’язково остання цифра суми доната була 7. Наприклад, 107 грн, 307 грн, 567 грн і т.д. Чому сім, тому що ми так розуміємо що цей донат був завдяки нашому курсу. Робите скріншот цього донату, або зберігаєте виписку та відправляєте в дірект https://www.instagram.com/paliyalexandr/. Після цього я попрошу вас написи вашу електрону пошту, на яку відправлю доступ до курсу. Тому можете одразу відправляти скрін с вашою поштую.Все просто: Донат з сімкою, пишите в дірект, отримуєте доступ, навчаєтесь.Фонди:
  • Підтримка Збройних Сил України 
  • Повернись живим
  • Притула

UPD

Також ми додали новий бонус для тих, хто донатить більше. Якщо Ваш донат більше 500 грн, ви отримуєте доступ до конструктору креативів, який ми використовували в агентстві при створені крео. Більше інфи.

Наше завдання, за найближчі 50 днів максимально допомогти Вам розібратися в таргетованій рекламі, чат-ботах, та інших темах.

З нашого боку, якісний контент, чітка подача та особиста практика.

Можете ставити свої запитання у чаті.

Ми підготували велику кількість контенту. Щоб інформація засвоювалася ефективніше, уроки відкриватимуться послідовно, по міру проходження курсу. Таким чином, ми обговорюватимемо всі питання на одній хвилі, не забігаючи на перед.

Доступ до курсу залишається до кінця 2022 року. Ще раз дякую що приєдналися до нас.

Слава Україні! Ми переможемо.

Наши контакты

Сайт агенства